ریئس بنیاد شهید شهرستان ساوه در گفتگو با ایسنا از یادواره شهدا گفت.

                    

 

b_200_150_16777215_00_images_stories_persons_kashfi-bonyad.jpgرییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ساوه از برگزاری چهار یادواره شهدا در ماه جاری و همزمان با فرارسیدن ماه محرم در این شهرستان خبر داد.

سیدمصطفی کشفی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)-منطقه مرکزی افزود: این یادواره‌ها با عنوان شهدای کوهپایه در روستای سیلجرد از توابع بخش مرکزی ساوه، شهدای بخش نوبران این شهرستان، ۷۲ شهید دانش‌آموز و یادواره زنان ایثارگر با همکاری ستاد برگزاری یادواره شهدای شهرستان برگزار می‌شود.

 وی بیان کرد: ایام ماه محرم و عزاداری سید و سالار شهیدان فرصت مناسبی برای گرامیداشت یاد و خاطره شهداست که در این راستا چهار یادواره در این ایام برگزار می‌شود.

 رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران ساوه با بیان اینکه برگزاری یادواره اقدام ماندگاری برای زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهداست که همه مسوولان و مردم باید در این راستا تلاش کنند، اضافه کرد: فرهنگ ایثار و شهادت نیاز اساسی جامعه به ویژه نسل جوان است که لازم است برای ترویج این فرهنگ مجاهدت کرد که به فرموده مقام معظم رهبری فضیلت این کار کمتر از شهادت نیست.

 کشفی از مردم ساوه درخواست کرد با حضور گسترده و با شکوه در این یادواره‌ها یاد و خاطره شهیدان راگرامی داشته و با آرمان‌های امام (ره) ورهبری بیعت مجدد کنند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.