بایگانی برای ژانویه, 2012

سومین یادواره ستارگان درخشان

بدون نظر

 

برگزاری مراسم یادواره ستارگان درخشان

پس از تلاش نزدیک به ۲ ماه ستاد یادواره ستارگان درخشان مراسم باشکوه یادواره ستارگان درخشان شهدای گرانقدر جوشقان ساوه و مسجد موسی ابن جعفر(ع) در روز پنج شنبه ۲۲/۱۰/۹۰ بعد از نماز مغرب و عشا در تهران مسجد موسی ابن جعفر(ع) با حضور پرشور خانواده معظم شهدا، پدران- مادران- همسران- فرزندان و خواهران و برادران عزیز شهدای سفر کرده و میهمانان و اهالی فهیم و خوب جوشقان ساوه و محله جی برگزار گردید. در این جلسه معنوی که با تلاوت کلام الله مجید توسط قاری برجسته آقای زکی لو آغاز و با سرود کشور عزیزمان ایران ادامه  یافت و مجری توانمند صدا و سیما آقای احمدی به نحو شایسته با کلمات وزین بر شکوه مراسم افزود. کلیپهای تهیه شده از روایت یادواره ۸۹ و ایثار و شهادت و چهره پرنور شهدا از زیباترین لحظات این مجلس بود. سخنرانی آقای حسن بیادی و سردار ربیعی و مداحی آقای اکبر جریان پور اوج مراسم بود که آقای مجید میرزامحمدی با ذکر نوحه به زبان ترکی به مراسم حالت ویژه داد.

مراسم با زیرنویس شبکه یک و سه صدا و سیما در شبهای قبل از مراسم پوشش داده شده بود و گروه گزارشگران و فیلمبرداران شبکه جوان و شبکه ۵ تهران و روزنامه همشهری انعکاس کامل مراسم را انعکاس دادند.

تمام تلاش صورت گرفته و این یادواره ها هیچ وقت نمی تواند گوشه ای از ایثار و شهادت شهدای عزیز و فداکاری خانواده معزز آنها را جبران کند.

انشا الله مورد قبول خداوند متعال قرار گیرد.

به امید شفاعت شهدا

التماس دعا

محمد شریعت بهادری

 

+ نوشته شده   توسط محمد شریعت بهادری

گزارش تصویری سومین یادواره ستارگان درخشان

بدون نظر

IMG_2754IMG_2717 - CopyIMG_2723IMG_2726IMG_2772IMG_2759IMG_2817IMG_2724IMG_2750IMG_2858IMG_2886IMG_2740