بایگانی برای بهمن, ۱۳۸۹

اولین یادواره ستارگان درخشان

بدون نظر

 

برگزاری اولین مراسم یادواره ستارگان درخشان

پس از تلاش نزدیک به ده ماه ستاد یادواره ستارگان درخشان مراسم باشکوه یادواره ستارگان درخشان شهدای گرانقدر جوشقان ساوه و مسجد موسی ابن جعفر(ع) در روزدوشنبه چهارم بهمن ماه سال نود بعد از نماز مغرب و عشا در تهران مسجد موسی ابن جعفر(ع) با حضور پرشور خانواده معظم شهدا، پدران- مادران- همسران- فرزندان و خواهران و برادران عزیز شهدای سفر کرده و میهمانان و اهالی فهیم و خوب جوشقان ساوه و محله جی برگزار گردید. در این جلسه معنوی که با تلاوت کلام الله مجید توسط قاری برجسته آقای حاج عبدالحسین اله کرمی پدرشهید آغاز و با سرود کشور عزیزمان ایران ادامه  یافت و مجری  آقای امین قلیچ خانی  به نحو شایسته با کلمات وزین بر شکوه مراسم افزود. کلیپهای تهیه شده از روایت  ایثار و شهادت و چهره پرنور شهدا از زیباترین لحظات این مجلس بود. سخنرانی آقای مهندس جعفری شهردار منطقه نه تهران و حاج آقا صابری درموردشهدا و مداحی آقای محمدرضاسعیدی اوج مراسم بود .در این یادواره گزارش ستاد ستارگان درخشان و وصایای شهیدان توسط اعضای ستاد اقایان شعبان قلیچ خانی ومحمودغنی لو قرائت شد درپایان با اهدای لوح ازخانواده شهداتقدیر شد .در انتها ازمهمانان پذیرایی بعمل آمد.

مراسم با زیرنویس شبکه یک و سه صدا و سیما در شبهای قبل از مراسم پوشش داده شده بود و گروه گزارشگران و فیلمبرداران  شبکه ۵ تهران و روزنامه همشهری انعکاس کامل مراسم را انعکاس دادند.

تمام تلاش صورت گرفته و این یادواره ها هیچ وقت نمی تواند گوشه ای از ایثار و شهادت شهدای عزیز و فداکاری خانواده معزز آنها را جبران کند.

انشا الله مورد قبول خداوند متعال قرار گیرد.