بازتاب موفقیت سایت ستارگان جوشقان در نخستین جشنواره خبرآباد در خبرگزاری فارس

به گزارش خبرگزاری فارس از اراک، سعید جندقیان ظهر امروز در آیین اختتامیه نخستین جشنواره نشریات و رسانه‌های مجازی روستا و عشایر کشور (خبرآباد):برای تحولات ۲۰ سال آتی هنوز آمادگی در کشور وجود ندارد

خبرگزاری فارس :
https://www.farsnews.com/news/13971207000495/-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%AD%D9%88%D9%84%D8%A7%D8%AA-%DB%B2%DB%B0-%D8%B3%D8%A7%D9%84-%D8%A2%D8%AA%DB%8C-%D9%87%D9%86%D9%88%D8%B2-%D8%A2%D9%85%D8%A7%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1-%D9%88%D8%AC%D9%88%D8%AF-%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%AF

به گزارش خبرگزاری فارس از اراک، سعید جندقیان ظهر امروز در آیین اختتامیه نخستین جشنواره نشریات و رسانه‌های مجازی روستا و عشایر کشور (خبرآباد) با بیان اینکه با توسعه فضای مجازی در دنیا تحولات طی ۲۰ سال آینده به اندازه ۳۰۰ سال گذشته رقم می‌خورد، اظهار داشت: علی‌رغم تلاش‌هایی که در کشور صورت گرفته، برای تحولات ۲۰ سال آتی هنوز آمادگی در کشور وجود ندارد چراکه به‌واسطه اخبار غلطی که به صورت هجمه در این سیستم رسوخ پیدا کرده دچار چالش هستیم.

وی افزود: در ۲۰ سال آینده قانون بین ربات و انسان شکل می‌گیرد و نیاز است با مرتفع کردن چالش‌ها گام‌های مؤثری به منظور توسعه و گسترش تحولات آتی کشور برداریم.

معاون امور دهیاری‌های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور فقدان عدالت اجتماعی، کمبود و چالش آب و تخریب جنگل‌ها و کویرزایی را از مهم‌ترین موانع کشور عنوان کرد و گفت: در دنیایی که ارزش‌ها به سرعت دچار تغییر و تحول می‌شود همچنان در بنیان‌های نظری علوم انسانی در کشور با مشکلاتی مواجه هستیم که باید در این خصوص تدابیر ویژه‌ای اندیشید.

جندقیان با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری بیان کرد: توسعه، تعالی شأن و منزلت انسان‌ها را در بر می‌گیرد و در جامعه‌ای که حرمت میان انسان‌ها حفظ شود آن جامعه در هر مقیاسی توسعه یافته است.

وی تصریح کرد: چنانچه در هر جامعه‌ای سه واژه جمعیت، تولید و هنر به صورت ترکیبی کنار هم قرار گیرند می‌توان گفت آن جامعه توسعه‌یافته و متمدن است.

معاون امور دهیاری‌های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور با اشاره به مصرف بخش اعظم منابع آبی در حوزه کشاورزی و صنعت گفت: ۳ درصد از منابع آبی در حوزه مصارف خانگی و ۹۷ درصد در حوزه کشاورزی و صنعت به مصرف می‌رسد که اگر تنها ۵ درصد از آب مصرفی در بخش کشاورزی صرفه‌جویی شود به ازای هر ۵ درصد صرفه‌جویی بالغ بر ۵۰۰ هزار هکتار قابلیت کشاورزی ایجاد می‌شود.

جندقیان با بیان اینکه به ازای هر ۲ هکتار از این میزان یک شغل ایجاد می‌شود، ادامه داد: ۲۵۰ هزار شغل در سال می‌شود و به ازای هر دو هکتار ۱۰ شغل غیرمستقیم ایجاد می‌شود که در مجموع حدود ۲ تا ۳ میلیون شغل ایجاد می‌شود.
محمد شریعت بهادری با سایت ستارگان جوشقان از استان مرکزی شهرستان ساوه بخش نوبران روستای جوشقان در بخش عمومی رسانه های مجازی رتبه اول را کسب نمود

دیدگاه خود را به ما بگویید.