دیدار مهندس قاسمیان بخشدار بخش نوبران از روستای جوشقان ساوه

photo_2017-11-23_22-19-30

 

 

همزمان با گرامیداشت هفته بسیج مهندس قاسمیان بخشدار و مسئولان بخش نوبران با حضور در منزل شهید رضا شریعت بهادری در روستای جوشقان یاد شهید و مادر ایشان که به تازگی رحلت نموده را گرامی داشتند.
در دیدار با خانواده شهید رضا شریعت بهادری خانم زهرا ولدخانی دهیار. رمضان ولدخانی و علی ولدخانی رئیس و عضو شورای اسلامی. حاج محمدنبی محمودی فر و حاج یوسف ولدخانی از اعضای امنای امامزاده و مسجد جوشقان. حاج محمد قلیچ خانی عضو کانون توسعه پایدار شهروندان جوشقان و عزیزان رضا شریعت و سیدرحیم ولدخانی از اهالی روستای جوشقان حضور داشتند.
در ابتدای دیدار محمدشریعت بهادری ضمن خوش آمد گویی از حضور مهندس قاسمیان بخشدار و مسئولان تشکر نمود و در ادامه مشکلات خاص روستای جوشقان( خرابی جاده بیات. وضعیت آب و قنوات. ایجاد اشتغال در روستا و…… ) را مطرح و از ادامه جدول گذاری معابرتشکر نمود.
در ادامه مهندس قاسمیان بخشدار بخش نوبران ضمن تبریک هفته بسیج
یادکلیه شهیدان و شهید رضا شریعت بهادری و مادر ایشان را گرامی داشت در ارتباط با مشکلات مطرح شده خرابی جاده بیات و اشتغال از تلاش بخشداری جهت رفع آنها گزارش مبسوطی ارائه نمود و اظهار امیدواری نمودند با پیگیری انجام شده بزودی شاهد رفع بخشی از مشکلات روستاها باشیم.

دیدگاه خود را به ما بگویید.